APIE MUS

MB Specai - Mercedes-Benz automobilių priežiūra iš aukščiausios kokybės meistrų. Esame profesionali ir patikima Mercedes-Benz automobilių priežiūros įmonė, kuri jau daugiau nei 10 metų tarnauja Vilniaus gyventojams ir jų mylimiems automobiliams. Mūsų komanda susideda iš aukštos kvalifikacijos meistrų, kurie atlieka visus reikiamus automobilių remonto ir priežiūros darbus, kad Jūsų Mercedes visada būtų veikiantis kaip laikrodis.


 

Registracija
Internetu arba +37066196218

 


Kodėl rinktis MB Specai?

Mes esame profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir žinių Mercedes-Benz automobilių priežiūros srityje. Be to, mes nuolat tobuliname savo žinias ir mokomės naudoti naujausias technologijas, kad galėtume suteikti geriausią paslaugą savo klientams.


Mes taip pat siūlome specialias paslaugas, kaip antai:

  • Kompiuterinė diagnostika, kuri padeda tiksliai nustatyti bet kokius automobilio gedimus;
  • Techninė apžiūra, kuri yra būtina norint išlaikyti automobilio techninę būklę;
  • Techninis aptarnavimas ir atnaujinimas, kad jūsų Mercedes visada būtų tvarkingas;
  • Automobilių remontas, įskaitant variklio remontą, transmisijos remontą, stabdžių remontą, oro kondicionavimo remontą ir kt.

Mes visada stengiamės būti geriausi ir pasiruošę padėti savo klientams. Todėl, jei Jums reikia kokybiškos Mercedes-Benz automobilio priežiūros, MB Specai yra patikimas ir profesionalus pasirinkimas. Susisiekite su mumis jau šiandien!


Mūsų vertybės

Savo veiklą pradėję daugiau nei prieš dešimt metų, nuo tada esame įgyvendinę daugybę projektų ir įgyjame patirties ne tik remontuojant automobilius, bet ir užtikrinant kokybišką aptarnavimą bei patikimą automobilio priežiūrą. Mūsų pagrindinė misija yra užtikrinti jūsų Mercedes-Benz automobilio patikimumą ir saugumą kiekvieną dieną.


Pasitikėjimas savo automobiliu yra labai svarbus dalykas, todėl MB Specai autoservise Vilniuje mes atkreipiame ypatingą dėmesį į Jūsų poreikius ir esame pasiruošę patikimai ir profesionaliai rūpintis jūsų automobiliu. Mūsų darbuotojai yra profesionalūs ir patyrę meistrai, nuolat tobuliną savo įgūdžius ir praktiką, kad galėtų teikti jums aukščiausios kokybės paslaugas.


Individualus požiūris yra vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų. Mūsų MB Specai autoservisas Vilniuje siūlo išskirtines paslaugas Jūsų Mercedes-Benz automobiliui, atsižvelgiant į poreikius ir norus. Visada stengiamės surasti geriausią sprendimą ir pasiūlyti optimalias paslaugas, kad jūsų automobilis taptų patikimas ir saugus kelionių draugas. Mumis pasitiki.


MB Specai - tai ne tik autoservisas, bet ir patikimi partneriai jūsų kelionėje. Mes siekiame ne tik remontuoti automobilius, bet ir suteikti patarimų bei rekomendacijų, kaip išlaikyti Jūsų automobilį kuo ilgiau ir saugiau. Mes žinome, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl mes dirbame greitai ir efektyviai, kad kuo greičiau grąžintume automobilį. 


Pasirinkite MB Specai autoservisą Vilniuje ir patikėkite mums savo Mercedes-Benz automobilio priežiūrą ir remontą. Stengsimės Jūsų nenuvilti!


 

Registracija
Internetu arba +37066196218