APIE MUS

MB Specai - Mercedes-Benz servisas, siūlo visapusišką automobilio priežiūrą. Esame profesionalus ir patikimas Mercedes-Benz automobilių pogarantinis servisas, kuris jau ilgą laiką specializuojasi šių markių automobilių sistemose. Mūsų komanda susideda iš aukštos kvalifikacijos meistrų, kurie atlieka visus privalomus ir reikiamus automobilio remonto bei priežiūros darbus, kad Jūsų Mercedes automobilis visuomet veiktų sklandžiai.


 

Registracija
Internetu arba +37066196218

 


Kodėl rinktis MB Specai?

Mes esame savo srities ekspertai. Nuolat tobuliname ir giliname žinias Mercedes automobilių specifikacijose. Mokomės naujausių technologijų, kad galėtumėme suteikti geriausias ir efektyviausias paslaugas savo klientams. Puikiai žinome ir suprantame, kad automobilio gedimai sukelia stresą, todėl stengiamės padaryti remonto procesą kuo paprastesniu ir patogesniu Jums. Garantuojame kuo greitesnius ir efektyvius sprendimus be streso! 


Mūsų siūlomų paslaugų spektras apima:

  • Kompiuterinę diagnostiką: kuri padeda tiksliai nustatyti bet kokius automobilio gedimus.
  • Techninę automobilio apžiūrą: kuri yra būtina norint išlaikyti tinkamą automobilio būklę.
  • Techninį aptarnavimą; kuris reikalingas tinkamam automobilio eksploatavimui.
  • Įvairius remonto darbus: variklio, transmisijos remontą, stabdžių remontą, oro kondicionavimo remontą ir kt.

Mes visada stengiamės, kad Mercedes automobilis nekeltų Jums papildomų rūpesčių. Todėl, jeigu Jums reikia kokybiškos Mercedes-Benz automobilio priežiūros, MB Specai yra patikimas ir profesionalus pasirinkimas. Susisiekite su mumis jau šiandien!


Mūsų vertybės

Savo veiklą pradėję labai senai, esame įgyvendinę daugybę projektų, ne tik remontuojant automobilius, bet ir užtikrinant kokybišką jų aptarnavimą bei patikimą automobilio techninę priežiūrą. Mūsų pagrindinė misija yra užtikrinti Jūsų Mercedes-Benz automobilio funkcionalumą.


Pasitikėjimas savo automobiliu yra labai svarbus dalykas, todėl MB Specai autoservise Vilniuje mes kreipiame ypatingą dėmesį į Jūsų poreikius ir esame pasiruošę kruopščiai bei profesionaliai pasirūpinti Jūsų automobiliu. Mūsų darbuotojai - kompententingi meistrai , nuolat tobulinantys savo žinias bei įgūdžius, kad aukščiausios kokybės paslaugos būtų suteiktos patikimai ir laiku.


Individualus požiūris į kiekvieną klientą - vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų. Mūsų MB Specai autoservisas Vilniuje siūlo išskirtines paslaugas Jūsų Mercedes-Benz automobiliui, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir norus. Visada stengiamės surasti geriausią ir efektyviausią sprendimą bei pasiūlyti paslaugas, kad Jūsų automobilis taptų patikimas ir saugus kelionių draugas. Mumis pasitiki.


MB Specai - tai ne tik autoservisas, bet ir amžinas draugas Jūsų automobiliui. Mes siekiame ne tik remontuoti automobilius, bet ir paaiškinti, suteikti reikiamas konsultacijas, užtikrinant Jūsų automobilio tinkamą veikimą. Mes žinome, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl  dirbame operatyviai ir efektyviai, kad kuo greičiau transporto priemonė būtų vėl kelyje.


Skaidri kainodara. Jeigu norite konkurencingu kainų MB Specai yra geriausias pasirinkimas. Mūsų Mercedes servisas orientuotas ne tik į kokybę, bet ir į kainų prieinamumą. Esame pasiruošę patenkinti visų klientų lūkesčius, nedarant kompromisų darbų kokybei.


Įsipareigojimai. Garantija. Siekiame, kad mūsų atlikti darbai būtų garantija Jūsų ramybei ir automobilio patikimumui. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija. Mes laikomės įstatymų ir automobilio detalių gamintojų nustatytų reikalavimu.

Pasirinkite MB Specai autoservisą Vilniuje ir patikėkite mums savo brangų Mercedes-Benz automobilį!

Stengsimės Jūsų nenuvilti!


 

Registracija
Internetu arba +37066196218